بزرگ ترین باشگاه در شرق تهران

معرفی بزرگترین باشگاه در شرق تهران

باشگاه شاهین بزرگترین و مجهزترین باشگاه در شرق تهران

باشگاه شاهین بزرگ ترین باشگاه در شرق تهران

شرق تهران با جمعیت بالای خود تقریبا یک شهر مستقل محسوب می شود و از این رو امکانات فراوانی را برای ساکنین آن منطقه فراهم آورده است یکی از اتفاقات خوبی که  در شرق تهران افتاده است ساخت اماکن ورزشی متعدد برای ورزشکاران  و پر کردن اوقات فراغت جوانان است.یک باشگاه یک انجمن دو یا چند نفر است که با یک منافع مشترک یا هدف مشترک هستند. باشگاه هایی برای سرگرمی ها و ورزش ها وجود دارد.

باشگاه شاهین به عنوان بزرگترین باشگاه در شرق تهران و باشگاه بانوان از صبح تا شب با مجهزترین سالن ها ،حرفه ای ترین مربی ها برای کلیه ی رشته های ورزشی و نظارت دقیق و خاص مربیان ورزشی،کلاسهای ورزشی شاد، پرنشاط و متنوع همراه با پیکر سنجی و سایز گیری ،مناسب ترین برنامه های ورزشی و رژیم های غذایی مسیر شما رابرای رسیدن به وزن ایده آل و اندام مناسب کوتاه میکند.

 

باشگاه شاهین

باشگاه شاهین به عنوان بزرگترین و به روز ترین باشگاه در شرق تهران دارای ظرفیت پذیرش بالای ورزشکاران میباشد..

شما برای انتخاب باشگاه به چه اصول و امکاناتی توجه میکنید؟!!

امتحان کردن باشگاه‌های مختلف برای کسب تجربه شاید در مواردی خالی از لطف نباشد اما پیدا کردن یک باشگاه ورزشی بدنسازی مناسب می‌تواند یکی از سخت‌ترین قسمت‌های برنامه تناسب اندام شما باشد. از خودتان بپرسید چرا باید جایی برویم که احساس ناراحتی می‌کنم یا مطابق میلم نیست؟

shahin gym 

باشگاه شاهین با مجهز بودن و وسیع بودن به سالن هایی مختص به بانوان و اقایان به صورت مجزا عنوان بزرگترین باشگاه ورزشی شرق تهران را به خود اختصاص داده است .یکی ازچالش هایی که مدیر مجموعه در هنگام تاسیس باشگاه با آن مواجه میشود خرید تجهیزات بدنسازی مطلوب و متناسب با باشگاه خود میبباشد این باشگاه با بهترین و به روز ترین دستگاه ها آماده خدمت رسانی است. البته که مهم ترین امر در باشگاه وسایل و تجهیزات ورزشی است شما میتوانید قبل از ثبت نام از وسایل باشگاه دیدنکنید که به تعداد زیادی دمبل وجود داشته باشد و تجهیزات باشگاه سالم باشد .

ما در این مجموعه سعی کرده ایم تا با برنامه ریزی ورزشی مناسبی که برای شما درنظر می گیریم، کمک کنیم تا بتوانید به هدفی که دارید سریعتر و مطمئن تر دست یابید برای این امر به توصیه های مربیان ورزشی باید توجه کنید.قبل از شروع به ورزش با مشاوره رایگانی که ما در اختیار شما میگذاریم میتوانید بهترین انتخاب را در رشته ورزشی انجام دهید.

shahin gym مجهز ب کافه رستوران با منوی غذاها ونوشیدنی های رژیمی و فضای بسیار عالی و چشم نواز برای شما ورزش دوستان، محل مناسبی جهت تفرج و آسایش خواهد بود .
محیطی سرشار از هیجان، لذت و آرامش با کادری مجرب و متخصص با حضور مربیان زبده و ملی در رشته های مختلف ورزشی است

نقطه قوت این مکان نظافت و بهداشت آن است برای خیلی از ما ها این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است که مکانی مثل باشگاه که عمومی است و رفت و آمد زیادی دارد موضوع رعایت بهداشت و نظافت بسیار مهم است به طور معمول یکی از مکان هایی که میکروب رشد میکند و بیماری هایی را از جمله بیماری پوستی به همراه دارد سالن های ورزشی است .باشگاهی که در آن فعالیت میکنید باید امکانات هواساز و تصفیه هوای منابی داشته باشد.تا به حال دقت کردین که بسیاری از باشگاه ها در زیرمین است ؟! این باشگاه ها باب میل خیلی از افراد نیست زیرا به دلیل سقف کوتاه و هوای خفه ای که دارد لذت یک ورزش خوب را ازشما میگیرد.باشگاه شاهین با دارا بودن اتاق بزرگ رختگن به طور مجزا دیگرا نگران وسایل شخصی خود نباشید.

مدیران و مربیان این باشگاه در رشته های مختلف ورزشی با آغوش باز و صمیمانه هر روز پذیرای ورزشکاران عزیز می باشند .

باشگاه شاهین واقع در شیان به مساحت 1500 متر دارای پارکینگ اختصاصی مختص ورزشکاران عزیز میباشد.با شلوغی های خیابان کاملا عقلانی است که باشگاه به خانه و محل کارتان نزدیک باشد. اگر باشگاه دور باشد ممکن است چند بار اول هم دور بودنش را بتوانید تحمل کنید اما رفته رفته تنبل میشوید و ممکن است به علت فاصله زیادش بیخیال چند جلسه ای از تمرینتان بشوید و این اصلا خوشایند نیست.shahingym باشعبات زیاد و در خیلی از مناطق از جمله شیان، خیابان پاسداران، خیابان توحید،خیابان فاطمی،خیابان شیخ بهایی، بلوار کشاورز همراه شما ورزش دوستان است.هر کسی در هر منطقه ای که هست میتواند با ما همراه باشدو نگرانی مسیر را نداشته باشد.

11 ورزش برتر در بزرگترین باشگاه شرق تهران

این باشگاه دارای انواع رشته های ورزشی شامل  body bolance ،Cx،کاردیو،کراس فیت،پیلاتس، اسپینینگ،بدنسازی، فیتنس، یوگا، trx، کراس  training و صندلی ماساژ vip است.که از این رشته های ورزشی بدنسازی،fittnes،crossfit،trx ،برای آقایان و تمامی رشته های ورزشی برای بانوان از صبح تا شب است.

شاید تا به حال زیاد به دنبال باشگاهی بوده اید که تمامی رشته های وزشی را دارا باشد که این برای شما و باشگاه یک امتیاز مثبت محسوب میشود.

از نظر بسیاری از ورزشکاران وجود سرویس حمام در باشگاه یک امر واجب است که به سلامت و نشاط ورزشکار کمک بسیاری میکند که shahin gym این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده بعد از ورزش و یک دوش آب گرم شما میتوانید در محیطی خوب در کافه رستوران شاهین غذاهای رژیمی میل کنید.

یکی از خدمات مهمی که این مجموعه داراست تیم پزشکی ورزشی در محیطی حرفه ای است که در خدمت ورزشکاران عزیز میباشد.

همانطور که درطول روز زمان زیادی ندارید برای بسیاری از کارها و مقداری از تایم روزانه خود را به ورزش اختصاص میدهد که مهم ترین چیز است ما برای صرفه جویی در وقت و زمان شما در مجتمع ورزشی شاهین برای شما عزیزان آرایشگاهی قرار دادیم با آرایشگری حرفه ای مطابق سلیقه شما عزیزان.

هیات بدنسازی شمال شرق تهران: مسابقات شمال شرق جام استاد احمد بلاسی محل برگزاری باشگاه شاهین واقع در شیان میدان طجرلو مجتمع کشتیرانی بوده است دراین باشگاه مسابقات مهمی که در شرق است برگزار میشود.

ساعت شروع و پایان باشگاه برای خیلی از افراد از اهمیت ویژه ای برخودار است برخی افراد دوست دارند صبحها به باشگاه بروند که سرحال ترند اما برخی ترجیح میدهند شبها بروند که باشگاه خلوت تر باشد. برخی شاغلین نیز تمایل دارند که جمعه ها به باشگاه بروند و … باید پیش از ثبت نام از ساعات کاری باشگاه مطمئن شوید تا بعدا برایتان مشکلی پیش نیاید.باشگاه شاهین به عنوان بزرگ ترین باشگاه در شرق تهران همه ساعته و همه روزه در خدمت شما عزیزان است